Chcesz zrobić tanie ZAKUPY W USA? To proste!

   
KONTAKT  |  O NAS  |  ZAMÓWIENIE  | 
Zakupy w USA | Kupuj z nami w Miami

Menu strony

Dlaczego zakupy w USA?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się być bardzo prosta, przede wszystkim dlatego, że zakupy w USA są nie tylko opłacalne z punktu widzenia portfela Klienta, ale również pozwalają Konsumentowi być na bieżąco zarówno z nowoczesną technologią, jak i z najnowszymi trendami mody.
Jednym zdaniem, zakup w USA, to niska cena i najwyższa jakość.

Polecane strony

Konarzewo Zakupy w USA

Reklama

Program lojalnościowy - tanie zakupy w USA


Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić, czyli Program Lojalnościowy

Na pierwszym miejscu stawiamy sobie Państwa zadowolenie, dlatego też oprócz najwyższej jakości usługi zakupu towaru w USA i jego wysyłki chcemy Państwu zaoferować coś więcej.

Wiadomo powszechnie, że nic tak nie cieszy, jak dokonanie zakupu markowych towarów w niskiej cenie. W związku z czym wychodząc Państwa oczekiwaniom naprzeciw postanowiliśmy wdrożyć program, dzięki któremu będziecie Państwo mogli kupować jeszcze taniej!

Jak to działa?

Zasady naszego programu polegają na obniżaniu ceny zakupu poprzez polecanie naszej strony Państwa znajomym. Za każdy zakup dokonany w naszym serwisie przez Poleconą osobę otrzymacie Państwo 1% obniżkę ceny przy następnym zakupie. Jeżeli zakupu dokonają dwie osoby to obniżka wyniesie 2%, trzy osoby 3%, i tak aż do 10%.

Jak się zgłosić?

Aby przystąpić do naszego programu nie muszą Państwo wypełniać specjalnych formularzy czy ankiet wystarczy jedynie, iż przy dokonaniu zamówienia osoba polecona poda Państwa imię i nazwisko (lub e-mail) w formularzu ZAMÓWIENIE w polu „Osoba polecająca”. To takie proste!

 

Zakupy w USA - asortyment

Elektronika   Obuwie

Zabawki   Kosmetyki

Okulary   Gry
Fotografia   Ubrania i bielizna

Odzież i obuwie dziecięce   Biżuteria i zegarki

Sport   wszystko w jednym

 

 

 

Kurs dolara USA

Płatności za zakupy

Zakupy w USA

Zakupy w USA

Zakupy w USA

Zakupy w USA

Polecamy

Twoja wyszukiwarka


Zakupy w USA - kupuj z nami w Miami

© 2009-2020 www.zakupy-w-usa.pl