Chcesz zrobić tanie ZAKUPY W USA? To proste!

   
KONTAKT  |  O NAS  |  ZAMÓWIENIE  | 
Zakupy w USA | Kupuj z nami w Miami

Menu strony

Dlaczego zakupy w USA?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się być bardzo prosta, przede wszystkim dlatego, że zakupy w USA są nie tylko opłacalne z punktu widzenia portfela Klienta, ale również pozwalają Konsumentowi być na bieżąco zarówno z nowoczesną technologią, jak i z najnowszymi trendami mody.
Jednym zdaniem, zakup w USA, to niska cena i najwyższa jakość.

Polecane strony

Konarzewo Zakupy w USA

Reklama

3 proste kroki, czyli jak kupować - tanie zakupy w USA

1. Wybór produktu

    Na naszej stronie znajdą Państwo linki do wielu sklepów, ułożone tematycznie, tak abyście Państwo mogli jak najłatwiej odnaleźć poszukiwany produkt. Mogą Państwo wybrać żądany przedmiot w jednym z tych sklepów lub jeśli dokonaliście już Państwo takiego wyboru wcześniej poinformować nas z jakiego sklepu towar został wybrany. Oczywiście służymy również pomocą w wyborze konkretnego asortymentu.


2. Złożenie zamówienia / Zapytanie w sprawie zamówienia

    Prosimy o kontakt na jedną z poniższych form znajdującą się w zakładce Kontakt. Dodatkowo, zapotrzebowanie na dowolny przedmiot może być do nas zgłoszone poprzez formularz zamówienia, który można wypełnić w zakładce Zamówienie. Dla Państwa wygody umieściliśmy aktualny przelicznik walut w zakładce Zamówienie, tak abyście Państwo mogli od razu sprwadzić cenę wybranego towaru wyrażoną w PLN.


3. Odbiór towaru

    Po otrzymaniu zamówienia ustalamy z Państwem finalną cenę, której kwotę przelewacie Państwo dowolnie wybraną formą płatności (przelew bankowy - mBank, Allegro - płatności Allegro, PayPal). Dokonujemy dla Państwa określonego zakupu oraz wysyłki na wskazany adres, a Państwo cieszycie się produktem wysokiej jakości w niskiej cenie.


Przydatne informacje

    Czas przesyłki do Polski zależy od wybranego środka transportu. Wysyłka samolotem to ok 10-12 dni, natomiast drogą morską 4-6 tyg. Warto tu nadmienić, że nie zawsze wysyłka lotnicza jest droższa od nadania paczki na statek, dlatego dla Państwa wygody zawsze podajemy dwie wersje wyceny. W świetle polskiego prawa odpowiadają Państwo za ewentualne opłaty celne.

FORMY PŁATNOŚCI:

Zakupy w USA

Zakupy w USA

Zakupy w USA

Zakupy w USA

 

Zakupy w USA - asortyment

Elektronika   Obuwie

Zabawki   Kosmetyki

Okulary   Gry
Fotografia   Ubrania i bielizna

Odzież i obuwie dziecięce   Biżuteria i zegarki

Sport   wszystko w jednym

 

 

 

Kurs dolara USA

Płatności za zakupy

Zakupy w USA

Zakupy w USA

Zakupy w USA

Zakupy w USA

Polecamy

Twoja wyszukiwarka


Zakupy w USA - kupuj z nami w Miami

© 2009-2020 www.zakupy-w-usa.pl